Откриено шокантно видео: Четири ѕвезди на Арсенал вдишуваат гас кој предизвикува срцев удар!


Британскиот таблоид „Сан“ нешто пред полноќ излезе со една шокантна ексклузива поврзана за неколку првотимци на Арсенал, а при истата, сподели и едно шокантно ...
| | веќе видена | слични

Неколку играчи на Арсенал, меѓу кои и ѕвездите Месут Озил и Пјер-Емерик Аубамејанг, се најдоа во неволја откако англискиот The Sun објави неколку слики и видео ...
| | веќе видена | слични

Неколку фудбалери на Арсенал се фатени на камера како вдишуваат „гас за смеење“ на забава во Лондон, „топчиите“ најавија дека ќе разговараат со своите ѕвезди и ...
| | веќе видена | слични

Таблоидот „Сан“ им направи големи проблеми на Месут Озил, Пјер Емерик Обамејанг, Александре Лаказет и Матео Гендузи откако објави снимки од безбедносни камери ...
| | веќе видена | слични

„Топчиите" на 20 меча немаат пораз, но добрата атмосфера во соблекувалната може да биде разнишана од веста на „Сан" за луда журка на која бил користен и „хепи ...
| | веќе видена | слични

Англискиот таблоид „Сан“ денеска објави ексклузивни снимки и фотографии од забава на која присуствувале најголемите ѕвезди на екипата на Арсенал во пресрет на ...
| | веќе видена | слични

Британскиот весник „Сан“ на својот портал објави шокантни снимки на кои се гледа како некои од најдобрите фудбалери на Арсенал од балон вдишуваат „хипи крак“, ...
| | веќе видена | слични

Скандалозна снимка од ѕвездите на Арсенал се појави на интернет. Забавата била во популарен ноќен клуб во Лондон и наводно чинела до 30.000 фунти, пренесува „ ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Голем скандал ја тресе Англија! Имено, ѕведите на Арсенал Александар Лаказет, Матео Гендузи, Сеад Колашинац, Месут Озил и Пјер Емерик Обамејанг конзумирале – ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Пред три дена заврши во притвор а заедно со останатите обвинети за 27 април беше на сослушување . Од затворот во Шутка Владимир Атанасовски екс директорот на ...
сите 279 | | | веќе видена

Постои ли можност последната, трета фаза од уставните измени, за кои повторно е потребно двотретинско мнозинство, да не поминат во Собранието бидејќи би немале ...
сите 404 | | | веќе видена

Крајно несериозно и потценувачки кон јавноста и граѓаните е ВМРО-ДПМНЕ лажно да обвинува други за прислушување. Освен тоа што ВМРО ДПМНЕ е партијата што го ...
сите 324 | | | веќе видена

Слободан Богоевски, Зоран Верушевски, Сашо Мијалков, Владимир Атанасовски- четворицата беа директори на Управата за безбедност и контразузнавање и четворицата ...
сите 163 | | | веќе видена

Денеска времето во Македонија ќе биде сончево со мала локална облачност. Ќе дува слаб променлив ветер. Дневните температури ќе бидат во пораст: Скопје 8 ...
сите 215 | | | веќе видена

Георгиевски успеа на свој начин да ги спои театарот и политиката и се залагаше за поголема одговорност на законодавниот дом преку изработка на нов деловник за ...
сите 108 | | | веќе видена

Сценарио за воена состојба во кабинетот на претседателот немало. Кому му одговара да ја деградира АРМ, институцијата со најголем углед меѓу граѓаните, ...
сите 123 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Откриено шокантно видео: Четири ѕвезди на Арсенал вдишуваат гас кој предизвикува срцев удар!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: