Откриено какви чевли носеше Лејди Гага на Златен глобус


2 копии
2 копии

Овогодинешното издание на Златните глобуси би поминало прилично досадно доколку на сите фотографии од црвениот тепих не се појави хостеса со шишиња вода за ...
| | веќе видена | слични

Конечно ја пронајде новата животна среќа. Актерот Џим Кери (56) на доделувањето Златните Глобуси дојде со две децении помлада девојка, актерката Џинџер Гонзага ...
| | веќе видена | слични

Актери што глумат во филмови и серии се собраа во Лос Анџелес за 76-то издание на Златниот Глобус, првата голема церемонија на сезоната на награди во 2019 ...
| | веќе видена | слични
2 копии

По трагичната смрт на поранешната девојка, Кетрион Вајт и тешките обвинувања дека тој е виновник за нејзиното предозирање со лекови, канадско-американскиот ...
| | веќе видена | слични

Пејачката не лудувала на забавата до раните утрински часови како сите останати, туку со свршеникот отишла на едно многу поинтимно место. Лејди Гага освоила ...
| | веќе видена | слични

Годинашното издание на „Златни глобуси“ помина во знакот на Лејди Гага, Реми Малек, црвениот килим, но и непознатата девојка што се појавува речиси на секоја ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Фотографија од записник со исказ на бизнисменот Јордан Камчев од истрагата за случајот „Рекет“, објавена во дел од порталите кои воедно и го прераскажуваат ...
сите 114 | | | веќе видена

Откако министерот Никола Димитров јавно се огради од учесникците во случајот Рекет, а денеска се закани и со тужба за новинарот кој го објави исказот на Орце ...
сите 8 | | | веќе видена

Педесет и пет годишен државјанин на Германија е уапсен ан Попова Шапка, по барање на Интерпол. Германецот Р.В.Л. бил член на меѓународна криминална група, а ...
сите 169 | | | веќе видена

Илија Несторовски можеби ќе биде стартер во составот на Удинезе на натпреварот со Милан, вечерва од 18 часот, но и ако биде резерва и добие шанса да влезе како ...
сите 34 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Откриено какви чевли носеше Лејди Гага на Златен глобус

Од:
До кого (е-маил):
Порака: