Apple очекува намалување на побарувачката за новите модели на iPhone


3 копии
2 копии
3 копии

Оние кои се сопственици на некои од првите производи на Apple, наскоро би можеле да доживеат непријатно изненадување, а станува збор за првата генерација на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Охрид, 15. декември 2018 (ИНПРЕС) – Времето денес ќе биде променливо облачно со слаб до умерен југоисточен ветер. Во крајните западни и источни делови ќе има ...
сите 247 | | | веќе видена

Главниот град на Унгарија заживеа во новогодишна атмосфера. На температури под нулата, околу разиграниот Дунав се замрзнуават спомените на илјадниците туристи. ...
сите 209 | | | веќе видена

Во 16.25 часот во Полициска станица Македонски брод е пријавено дека на улица ,,Партизанска’’ во Македонски Брод патничко моторно возило ,,Фолксваген голф’’ со ...
сите 154 | | | веќе видена

Француската полиција го застрела терористот за кој што се верува дека е одговорен за вооружениот напад на Божиќниот пазар во Стразбур, а сега истражителите се ...
сите 102 | | | веќе видена

Поранешниот градоначалник на Охрид, Никола Бакрачевски попладнево се огласи на социјалната мрежа „Фејсбук“ по ненадејната смрт на Јован Стојаноски. „Го ...
сите 89 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, денеска оствари средба со членовите и симпатизерите на ВМРО-ДПМНЕ во Крушево, каде говореше за актуелната политичка ...
сите 311 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Apple очекува намалување на побарувачката за новите модели на iPhone

Од:
До кого (е-маил):
Порака: