“Откачи“ уште една убавица: Леонардо ди Каприо ѝ раскина на Нина Агдал

Изгледа дека шармантниот холивудски актер Леонардо ди Каприо има чудно „хоби“ - да им раскинува на најубавите жени на светот. Тој неодамна се раздели од ...
| | веќе видена | слични

Српскиот модел и водителка на Радио-телевизија Србија, Нина Сеничар, во последно време се почесто престојува во Србија токму поради обврските кои ги имаше на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Нова ера за Македонија. Ера на просперитет, напредок и исполнети ветувања најави лидерот на ВМРО ДПМНЕ Никола Груевски на конвенцијата на која коалицијата ги ...
сите 75 | | | веќе видена

 Не секогаш се потребни зборови за да ги покажете чувствата или ставот за нешто. Ако некој не ви се допаѓа или напротив, ви се допаѓа, ако лажете или пак ви е ...
сите 37 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска не сакаше да го коментира брифингот на шефот на грчката дипломатијата Никос Коѕијас со грчките новинари во Њујорк, на кој истакнал ...
сите 211 | | | веќе видена

Брана во Порторико може да пукне и да загрози над 70.000 жители во два соседни града. Властите се обидуваат да ги мобилизираат сите ресурси. Ова се случува ...
сите 252 | | | веќе видена

Македонија денес повторно е демократија, исправена на патот на ЕУ и НАТО, каде што припаѓа, истакнал премиерот Зоран Заев во обраќањето на Универзитетот ...
сите 284 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

“Откачи“ уште една убавица: Леонардо ди Каприо ѝ раскина на Нина Агдал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: