Лекарот направил ултразвук, таткото ќе се онесвестел – Ова се случува во 10 од 70 милиони случаи (ВИДЕО)

Кога Британи го сретнала Тим, знаела дека тоа е љубов на прв поглед. Тим го мислел истото и веднаш паднал на нејзината насмевка.По речиси две години ...
| | веќе видена | слични

Кога младата Бетани го сретнала Тим, знаела дека тој е мажот од нејзините соништа и дека сака да биде цел живот со него. По две години се венчале, а не знаеле ...
| | веќе видена | слични

Останато

СДСМ е единствената партија во Европа која ја води лице, три пати аболицирано за тежок криминал и злоупотребувајќи ја моќта и институциите наредува политички ...
сите 288 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 293 | | | веќе видена

Од иницијативата „Македонија бојкотира“ вечерва се упатија кон домот на поранешната министерка за култура, Елизабета Канчевска Милевска, но полицијата не им ...
сите 75 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп денеска нагласи дека нема никакви разногласија помеѓу вработените во неговата Администрација. – Во Белата куќа работите ...
сите 85 | | | веќе видена

САД сметаат дека поранешниот македонски премиер Никола Груевски, кој бара политички азил во Унгарија, треба да ја отслужи затворската казна во својата земја, ...
сите 488 | | | веќе видена

Тридневната инертност на институциите беше доволна екс премиерот Никола Груевски да се даде во бегство. Од петокот до понеделникот, судските служби се обидоа ...
сите 466 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лекарот направил ултразвук, таткото ќе се онесвестел – Ова се случува во 10 од 70 милиони случаи (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: