Моќта на црешите: Пијалок за борба против вишокот килограми и разни воспаленија

Црешите според многумина го имаат местото на врвот на листата со најзастапени овошја. Со консумација на црешите, освен што ќе ви биде благодарно сетилото за ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Црешите, верувале или не, придонесуваат многу за нашето здравје. Неколку цреши имаат посилно дејство дури и од аспиринот, а притоа не го иритираат желудникот. ...
| | веќе видена | слични

Останато

 Поранешниот пратеник Насер Зибери смета дека на кадровски промени требаше да претходи темелна анализа, врз основа на темелните принципи на добро владеење. ...
сите 195 | | | веќе видена

Франција, Британија и Германија испратија официјално дипломатско предупредување до Иран за сериозните последици со кои ќе биде соочен Техеран доколку не се ...
сите 72 | | | веќе видена

Соединетите Американски Држави ќе предложат создавање на меѓународни поморски сили за заштита на бродовите во Оманскиот Залив, во момент кога администрацијата ...
сите 196 | | | веќе видена

Повеќе од 500.000 граѓани живеат под прагот на сиромаштија благодарение на оваа криминална влада.Секогаш кога СДСМ ќе се соочи со фактот дека граѓаните живеат ...
сите 214 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Моќта на црешите: Пијалок за борба против вишокот килограми и разни воспаленија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: