Голем пожар во Грција, евакуирано цело село


6 копии
3 копии

По 21 часот, голем пожар избувна во куќа на улица „Киро Абрашев“ во Струмица. Пожарот ги зафати двете поткровја од семејна куќа, а пожарникарите со крајни ...
| | веќе видена | слични
3 копии
3 копии

Полицијата во кинескиот град Харбин го уапси сопственикот на хотелот, во кој избувна пожар и загинаа 19 лица. Пожарот, кој избувна во четирикатната зграда во ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии
повеќе

Останато

Не постои држава на која што Уставот и е подготвуван од соседите. За жал, македонскиот народ е експеримент на Зоран Заев. Достоинството на македонскиот народ е ...
сите 120 | | | веќе видена

Договорот од Преспа овозможува напредок и подготовка за иднината, се вели во директната видео порака на францускиот Претседател, Емануел Макрон до граѓаните на ...
сите 41 | | | веќе видена

Продолжува максималниот ефект на ракометарите на Вардар на средбите со шведски Кристијанштад, откако вечерва во СЦ „Јане Сандански“ црвено-црните триумфираа со ...
сите 153 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Голем пожар во Грција, евакуирано цело село

Од:
До кого (е-маил):
Порака: