Остана без сопругот на првата брачна ноќ: Марко од свадба замина во гроб, а сега таа има само една молба

Марко Анџелиќ, настрада во страшна сообраќајка на денот на својата свадба, па наместо прва брачна ноќ тој замина во гроб. 32- годишниот младоженец загина ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Тага и болка денеска во градската капела во Босна и Херцеговина, каде за последен пат од 32- годишниот Марко Анѓелиќ се поздравија семејството и пријателите ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Трагично заврши свадбената веселба во соседството. Марија Ј, сопруга на трагично загинатиот младоженец Марко Анѓелиќ од од Требињ, кој загинал развезувајќи ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Марија Ј., сопругата на трагично настраданиот Марко Анѓелиќ(32) од Требиње, која загина додека ги развозувал пријателите од свадбата, се прости од него со ...
| | веќе видена | слични

Свадбата треба да биде најубавиот момент во животот на еден љубовен пар. Барем според традицијата, тие ветуваат меѓусебно вечна љубов и верност ,но кога еден ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Во тешка сообраќајна несреќа која синоќа се случила во населбата Мокри Долови загинал 32-годишниот М. А. од Требиње додека ги возел гостите по свадбата, пишува ...
| | веќе видена | слични

Останато

 Тамара ја сподели фото-приказната за создавањето на фантастичниот, смарагдно зелен фустан кој го носеше на евровизиската сцена. Дело на Александар Ношпал, за ...
сите 417 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп му се заканил на Иран со уништување ако ги нападне американските интереси. Ако Иран сака да се бори, тоа и официјално ќе ...
сите 186 | | | веќе видена

Сите политички субјекти, и од власта, и од опозицијата, да го насочат своето делување во интерес на остварувањето на стратешките цели на Република Северна ...
сите 246 | | | веќе видена

Нешнл интерест Реализмот значи разбирање за различните интереси и црвени линии на државите. Неможноста ова да се оствари може да доведе до повторување на ...
сите 75 | | | веќе видена

Шокантна изјава на Тамара за 1тв во која таа тврди дека настапот во Израел е многу поважен од набавка на амбулантни возила затоа што без Евровизија никој ...
сите 54 | | | веќе видена

По оваа смена на Кикл , сите министри од коалициската партија си поднесоа оставки. ,,Во договор со претседателот на државата , му предложив на претседателот да ...
сите 154 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Остана без сопругот на првата брачна ноќ: Марко од свадба замина во гроб, а сега таа има само една молба

Од:
До кого (е-маил):
Порака: