Симптоми на труење со негативна енергија

Во некои домови едноставно владее негативна енергија. Негативната енергија не зависи од нас самите, но постојат неколку едноставни начини како да се ослободите ...
| | веќе видена | слични

Во некои станови и куќи едноставно владее негативна енергија. Таа не зависи од самите нас, но ова се ефикасни начини како да се ослободите од неа. Ослободете ...
| | веќе видена | слични

Развојот на емоционалната интелигенција кај децата треба да се охрабри колку што е можно побрзо, бидејќи таа претставува способност да се изразат чувствата и ...
| | веќе видена | слични

Останато

Под влијание на новиот циклон кој се формира над Италија, името на циклонот е Маријан, денес во текот на вечерните часови најпрвин во западните предели, ...
сите 310 | | | веќе видена

„Апелацискиот суд мора да се издигне над политичкиот притисок и нарачани притвори мотивирани само и само од политичкиот прогон кој што се спроведува врз ...
сите 122 | | | веќе видена

Соопштение до јавноста – реакција на соопштението на СДСМ кое се однесуваше на прес конференцијата на Наум Стоилковски Македонија е единствена држава во Европа ...
сите 173 | | | веќе видена

Министерството за правда забрзано работи на комплетирање на потребната документација за екстрадиција на поранешниот премиер Никола Груевски, но не посочуваат ...
сите 237 | | | веќе видена

Предлог Буџетот за 2019 предложен од Владата предводена од СДСМ е развоен и обезбедува повеќе пари кај граѓаните, поголема социјална еднаквост и подобра ...
сите 219 | | | веќе видена

Во недостаток на официјални информации од македонските, но и од унгарските власти, регионалните и европските медиуми продолжуваат со шпекулации за бегалецот ...
сите 364 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Симптоми на труење со негативна енергија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: