Се варосува и осветлува гаражниот простор во Градски ѕид

3 копии
3 копии

Општина Центар денеска соопшти дека се чисти од отпад и се поставува ново осветлување во гаражниот простор под блокот „Малага“ во Градски ѕид.Ваквата акција се ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за надворешни работи Никола Димитров на маргините од на 72-то Генерално собрание на ОН, вчера во Њујорк, во својство на претседавач со ...
сите 341 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Се варосува и осветлува гаражниот простор во Градски ѕид

Од:
До кого (е-маил):
Порака: