Општата болница во Гевгелија доби ЕЕГ апарат

Денес, првиот приватен медицински бренд НЕУРОМЕДИКА прослави 27 години од своето постоење и 2 години од отварањето на современата болница која е опремена по ...
| | веќе видена | слични

Новиот објект во болницата Св.Еразмо ќе биде готов до крајот на летото. После застојот во 2018 година градежните работи продолжија. Со реконструкцијата, на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев во дуелот на Канал 5 вечерва изјави дека „бомбата“ која ја емитуваше пратеникот Антонио Милошоски е од состаноците на кои ...
сите 258 | | | веќе видена

Министерството за здравство информира дека се негативни резултатите на коронавирус кај пациентката која утрово се јавила со знаци на респираторна инфекција на ...
сите 692 | | | веќе видена

Јан Кривак, новото засилување на Шкендија, за прв пат ќе има можност да игра пред навивачите на тетовските „црвено-црни“. Меѓутоа ФФМ денеска ги прифати ...
сите 110 | | | веќе видена

Вчера во 12,20 часот во СВР Охрид од ТППЕ Охрид, бил пријавен пожар во помошна просторија на ул.„Живко Чинго“. Од полициски службеници од СВР-Охрид излезено ...
сите 61 | | | веќе видена

На вчерашниот ТВ дуел кај Зоран Заев се виде еден истрошен и исплашен политичар кој треба да одговара за стореното и знае дека ќе одговара. Вчера видовме блед ...
сите 196 | | | веќе видена

На Клиниката за трауматологија, ортопедски болести, анестезија, реанимација и интензивно лекување и Ургентен центар (ТОАРИЛУЦ) почина 36-годишна жена, која ...
сите 219 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Општата болница во Гевгелија доби ЕЕГ апарат

Од:
До кого (е-маил):
Порака: