Родителите на Меланија Трамп станаа државјани на САД


4 копии

Новата книга за Доналд Трамп во моментов ја тресе Америка. Авторка на оваа книга е неговата поранешна советничка Омароза Маниголт Њуман , меѓу другото и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Американскиот претседател Доналд Трамп по минатогодишниот самит на НАТО. го нарече црногорскиот премиер Душко Марковиќ "плачип*чка, пропадната ку*ветина“ . Ова ...
| | веќе видена | слични

Нема да бидам замолчена. Нема да ме исплашат. Нема да ме злоставува Доналд Трамп, вели Омароса. Поранешната советничка на Белата куќа, Омароса Њуман, неодамна ...
| | веќе видена | слични

Новата книга на поранешната вработена во Белата куќа открила дека Меланија со нејзиниот моден стил го казнува својот сопруг и испраќа пораки до него… Првата ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии

Американскиот претседател Доналд Трамп го нарече црногорскиот премиер Душко Марковиќ „крештава пропадната куч*а” по објавувањето на снимката од минатогодишниот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

По повод патрониот празник на ООУ „Климент Охридски“, делегација од Општина Прилеп предводена од градоначалникот Илија Јованоски и од училиштето викендов ...
сите 160 | | | веќе видена

Скопјанец со својата „Опела корса“ се заби во бетонска жардињера, повреден е возачот. Како што стои во билтенот на МВР, утринава во 02,00 часот било пријавено ...
сите 195 | | | веќе видена

Во врска со објавената колумна „Кој му ги сокри папучите на Иванов” на Сашо Орданоски, во која авторот тврди дека претседателот на Република Македонија, д-р ...
сите 157 | | | веќе видена

Дел од новинарите кои вчера го следеа судскиот процес за настаните на „Крвавиот четврток“, беа шокирани, бидејќи во еден од сведоците, препознаа директен актер ...
сите 196 | | | веќе видена

Заеднички да се спротивставиме на црнилата кои надвиснале над Македонија, им порача на граѓаните, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски. -Денес 12.12.2018, ...
сите 256 | | | веќе видена

Охрид, 12. декември 2018 (ИНПРЕС) – Времето денес ќе биде претежно сончево со мала локална облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер претежно од северозападен ...
сите 215 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Родителите на Меланија Трамп станаа државјани на САД

Од:
До кого (е-маил):
Порака: