Олдам го промовираше Пол Сколс

2 копии
2 копии

Пол Сколс во последно време беше познат по тоа што важеше за најголем критичар на Жозе Мурињо од телевизиските студија на англиските телевизии, но во наредниот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Легендата на Манчестер Јунајтед и на англискиот фудбал, Пол Сколс ќе отвори нов лист во неговата кариера и ќе седне на клупата на англиски четвртолигаш, ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Пол Сколс ќе биде новиот менаџер на тимот Олдам Атлетик, пренесуваат англиските медиуми. Некогашниот англиски репрезентативец и член на легендарната генерација ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Печатот со новото име Република Северна Македонија веќе почна да се користи во пасошите при влез или излез од државата, во согласност со спроведувањето на ...
сите 176 | | | веќе видена

Повредените и семејствата на жртвите во несреќата која се случи на 13. февруари кај село Ласкарци треба да ги обезбедат потребните документи и да ги достават ...
сите 268 | | | веќе видена

Од кобната сообраќајка со автобус што се случи на 13-ти февруари, петмина и понатаму се во критична состојба. Тројца се наоѓаат во Клиничкиот центар „Мајка ...
сите 277 | | | веќе видена

Република Македонија нема потреба од нов Зоран Заев. На граѓаните им е преку глава од понижување и обесчестување на државата, граѓаните сакаат претседател кој ...
сите 159 | | | веќе видена

Пратеникот на ДУИ, Артан Груби, вечерва остро реагираше на информациите што ги објави порталот Алмакос дека тој отворено ќе лобира Никола Димитров да биде ...
сите 194 | | | веќе видена

Доналд Трамп го обвини популарното комично шоу „Сабота вечер во живо“ дека е платено да ги напаѓа само републиканците и повика на одмазда и истрага откако уште ...
сите 100 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Олдам го промовираше Пол Сколс

Од:
До кого (е-маил):
Порака: