Сончево со умерена облачност

8 копии

Охрид, 17. јули 2019 (ИНПРЕС) – Времето денес ќе биде сончево со умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен претежно северен ветер. УВ индексот ќе биде 6, а ...
| | веќе видена | слични
4 копии

После периодот на врнежи и грмежи, утринава сонце ја разбуди Македонија. Времето цел ден ќе биде сончево со умерена облачност и со умерен ветер претежно од ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Пред да биде приведена специјалната обвинителка Катица Јанева била со својот син во домот во Козле.Таа на се гледа како комуницира со синот кој инаку работеше ...
сите 272 | | | веќе видена

Вилма Рускосака која ја води истрагата за предметот „Рекет“ денеска побара приведување, но и притвор на специјалната јавна обвинителка Катица Јанева. Јанева е ...
сите 422 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 189 | | | веќе видена

Oд Алијансата за Албанците ја поздравуваат одлуката на Обвинителството да го расветли и до крај да го истражи случајот „Рекет”, носејќи ги на обвинителска ...
сите 147 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сончево со умерена облачност

Од:
До кого (е-маил):
Порака: