Намалено нивото на Дојранското Езеро

3 копии

Охрид, 17. јули 2019 (ИНПРЕС) – Времето денес ќе биде сончево со умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен претежно северен ветер. УВ индексот ќе биде 6, а ...
| | веќе видена | слични
7 копии
4 копии

После периодот на врнежи и грмежи, утринава сонце ја разбуди Македонија. Времето цел ден ќе биде сончево со умерена облачност и со умерен ветер претежно од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

На прашањето: дали очекува да почнат лични дисквалификации врз неа и врз дел од обвинителите во тимот како тоа дека против Катица Јанева се водела судска ...
сите 439 | | | веќе видена

Веднаш да се најде замена за притворената специјална јавна обвинителка Катица Јанева, порача денеска од Новаци премиерот Зоран Заев.Тој испрати јавна порака ...
сите 560 | | | веќе видена

Скопскиот кривичен суд ќе врши проверки дали записникот од сведочењето на бизнисменот Јордан Камчев за случајот „Рекет“, чија прва страница „протече“ во ...
сите 116 | | | веќе видена

Долгови од илјадници евра има Бојан Јовановски – Боки 13, кој долго време го користел пријателството со специјалната јавна обвинителка Катица Јанева како ...
сите 266 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 96 | | | веќе видена

Специјалната јавна обвинителкa Катица Јанева која од пред два дена е во притвop во затвopот „Скопје“ кој се наоѓа во Шутка е во лошaa здpaвствена состојба, ...
сите 281 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Намалено нивото на Дојранското Езеро

Од:
До кого (е-маил):
Порака: