15 – часовна болка за Шерил Кол!

Како голема љубеничка на тетоважите, Шерил Кол се покажа доста храбра со овој потег! Иако на нејзиното тело има дури 19 тетоважи, таа на нејзиниот прв концерт од турнејата, по обединувањето со “Girls Aloud”, на публиката во Њукасл и ја покажа нејзината нова огромна тетоважа. Две големи црвени рози, на долниот дел од нејзиниот грб, вака изгледа нејзината нова тетоважа, Шерил Кол трпела болка дури 15 часа, “Беше премногу болно, но мислам дека со тетоважите веќе завршив. Немаше некоја посебна причина поради оваа тетоважа, едноставно ми се допаѓаше дизајнот, за да се заврши оваа тетоважа беа потребни 15 часа” – изјави Шерил.Со големи црвени ангелски крилја на нејзиниот грб, и со својата нова тетоважа, Шерил гордо се претстави на публиката во Њукасл!
| | веќе видена | слични

Шерик Кол изненадува. Познатата пејачка решила дека повеќе не сака да се тетовира па затоа како што вели народот, најубавото го чувала за крај. Нејзината последна тетоважа која вложила работа од 15 часа се наоѓа на нејзиниот грб. И покрај тоа што е преголема, сепак Шерил знае како да ја покаже и да ја износи до максимум. Имено, оваа тетоважа скратила 2.000 долари од џебот на прекрасната пејачка. Но сепак вреди, зар не?
| | веќе видена | слични

Останато

Францускиот претседател Емануел Макрон преку видео порака им се обрати на македонските граѓани во пресрет на референдумот. Во неа тој вели дека договорот со ...
сите 68 | | | веќе видена

„Отсекогаш сум се залагал за решение кое нема да задира во идендитетот , националните интереси и уставни промени. Прашањето за името и индентитетот е постаро и ...
сите 74 | | | веќе видена

Не постои држава на која што Уставот и е подготвуван од соседите. За жал, македонскиот народ е експеримент на Зоран Заев. Достоинството на македонскиот народ е ...
сите 144 | | | веќе видена

Шефот на пратеничката група на Демократскиот сојуз на Косово (ЛДК) Авдулах Хоти смета дека дијалогот со Србија можат да го водат единствено претставителни и ...
сите 158 | | | веќе видена

Управата за заштита на културно наследство (УЗКН) ќе побара црквата „Света Богородица“ во кумановското село Матејче да биде прогласена за културно наследство ...
сите 50 | | | веќе видена

Во Македонија за неколку дена пристигнуваат две слоници. Војо Иванов зоо неговател вели дека станува збор за две слоници, едната има 40, другата 50 години, ...
сите 33 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

15 – часовна болка за Шерил Кол!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: