Огромната инвестиција на Visa во Европа почнува да се исплати

2 копии
3 копии
3 копии
2 копии

Американскиот финансиски гигант групацијата „Голдман Сакс", соопши дека забележала раст на профитот и приходите во првото овогодишно тримесечје, со солиден ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Односите меѓу Грција и Македонија се подобрија во изминатите неколку месеци и има добра волја на двете страни за изнаоѓање решение за прашањето за името, ...
сите 167 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи Никола Димитров на маргините од на 72-то Генерално собрание на ОН, вчера во Њујорк, во својство на претседавач со ...
сите 303 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Огромната инвестиција на Visa во Европа почнува да се исплати

Од:
До кого (е-маил):
Порака: