Пушки, пиштол и злато украдени од куќа во Влае

2 копии
2 копии
3 копии
2 копии
3 копии
повеќе

Останато

Превирања во власта се причина што првото столче во БЈБ е празно, дознава Алфа. Нема конечен наследник, па дури се остава привремено челната позиција на Бирото ...
сите 134 | | | веќе видена

Изјавата на Зоран Заев дека Илинденското востание е македонско не е случајно дадена оценка. Тоа е израз на едно 70 годишно фалсификување на бугарската историја ...
сите 97 | | | веќе видена

„Кога криминалот и корупцијата стануваат пракса во работењето на власта, науката и образованието од приоритет се запоставуваат и страдаат. Република ...
сите 46 | | | веќе видена

Криминалната ВМРО-ДПМНЕ не може да замисли што значи тоа да се работи законски, почитувајќи ги прописите и процедурите. Бадијала ВМРО-ДПМНЕ шири лажни вести, ...
сите 103 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пушки, пиштол и злато украдени од куќа во Влае

Од:
До кого (е-маил):
Порака: