Огорчен бизнисмен си ја отвори душата - зошто не може да работи во својата земја?

Словенечки бизнисмен вели дека во својата земја не може да работи затоа што данокот може да скокне на 100% и затоа решил да вложи надвор. Се работи за Игор ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Министерот за надворешни работи Никола Димитров денеска на прес – конференција уште еднаш ја појасни Спогодбата којашто на 17 јуни ја потпишаа Република ...
сите 75 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Огорчен бизнисмен си ја отвори душата - зошто не може да работи во својата земја?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: