(ВИДЕО+ФОТО) 12.годишно девојче се запалило поради предизвик кој кружи меѓу децата на интернет


12.годишното девојче се опоравува од тешките изгореници што ги има на нејзиното тело откако се приклучила на опасен предизвик што се шири преку Интернет. ...
| | веќе видена | слични

Опасен предизвик се шири меѓу тинејџерите, па сите родители би требало ги демнат и следат своите деца. Ужасна приказна раскажала мајката на 12 годишната Тимија ...
| | веќе видена | слични

Играта која се вика ,,hot water challenge” предизвикува сериозни повреди кај тинејџерите во целиот свет , кои се обземени од оваа најнова и опасна игра. ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Апелацискиот суд мора да се издигне над политичкиот притисок и нарачани притвори мотивирани само и само од политичкиот прогон кој што се спроведува врз ...
сите 427 | | | веќе видена

СДСМ е единствената партија во Европа која ја води лице, три пати аболицирано за тежок криминал и злоупотребувајќи ја моќта и институциите наредува политички ...
сите 251 | | | веќе видена

Во Хрватска попладнево е издадено црвено предупредување од Државниот хидрометеоролошки завод за следните два дена, кога се очекуваат вистински зимски услови и ...
сите 285 | | | веќе видена

Синоќешниот протест пред Собранието против уставните измени за малку не ескалираше во насилство. Како што се чини ниту самите противници на овие измени, не ...
сите 84 | | | веќе видена

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, вечерва изјави дека поранешниот премиер на Република Македонија, Никола Груевски од Македонија се упатил кон ...
сите 289 | | | веќе видена

Во Студенчишкиот канал во Охрид каде денес поради недостаток на вода и кислород се гушат тони плашица, попладнево почна спасувањето на рибата. btr „Ние веднаш ...
сите 30 | | | веќе видена

Предлог Буџетот за 2019 предложен од Владата предводена од СДСМ е развоен и обезбедува повеќе пари кај граѓаните, поголема социјална еднаквост и подобра ...
сите 230 | | | веќе видена

На синоќешниот говор во Гостивар, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ , Христијан Мицкоски го обвини премиерот Зоран Заев дека води политички терор против опозицијата. Тој ...
сите 259 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО+ФОТО) 12.годишно девојче се запалило поради предизвик кој кружи меѓу децата на интернет

Од:
До кого (е-маил):
Порака: