„Психопат кој ме прогонува“: Врањеш се заканува на Карлеуша дека ќе објави нејзини голи фотографии

2 копии

На Јелена Карлеуша и се заканува уште еден скандал доколку го споменува босанскиот фудбалер Огнен Врањеш, бидејќи, како што им зборувал на пријателите, имал ...
| | веќе видена | слични

Приказните кои кренаа голема прашина околу наводнииот крах на бракот на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ, не беа удар само на Јелена туку и ва нејзиниот сопруг, ...
| | веќе видена | слични

На пејачката Јелена Карелуша и се заканува уште еден скандал доколку го спомене босанскиот фудбалер Огнен Врањеш, а како што фудбалерот им кажал на ...
| | веќе видена | слични

По скандалот кој што деновиве се појави а во кој беше доведен во прашање бракот на Јелена Карлеуша со нејзиниот сопруг Душко Тошиќ, таа бурно реагираше и ги ...
| | веќе видена | слични

Јелена Карлеуша и фудбалерот Душко Тошиќ, наводно, западнаа во сериозна брачна криза, а проблемите во рајот започнаа за време на настапот на пејачката за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Карлеуша и Фудбалерот Душко наводно се наоѓаат во брачна кризаи се пред распаѓање на бракот, а проблемите во рајот започнале на настапот на новогодишната ...
| | веќе видена | слични

Во јавноста пред два дена одекна како бомба веста дека пеачката Јелена Карлеуша и фудбалерот Душко Тошиќ се разведуваат. Домашните медиуми бруеле за пораките ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Дел од грчките пратеници се соочени со закани пред гласањето за доверба на владата на премиерот Алексис Ципрас и договорот за името со Македонија. Заканувачки ...
сите 557 | | | веќе видена

Франција очекува од британската влада да се изјасни какви натамошни чекори ќе преземе во процесот на Брегзит . Францускиот премиер Едуар Филип би требало утре ...
сите 311 | | | веќе видена

Грчкиот весник „То Вима“ информира дека Преспанскиот договор може да биде ратификуван во грчкиот парламент и со помалку од 151 пратеник, кои инаку му се ...
сите 592 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Психопат кој ме прогонува“: Врањеш се заканува на Карлеуша дека ќе објави нејзини голи фотографии

Од:
До кого (е-маил):
Порака: