ОФИЦИЈАЛНО: Пoчина човек на митингот на СДСМ во Скопје

Пред граѓаните на Ново Село, вечерва кандидатот за Претседател Стево Пендаровски и кандидатот за Градоначалник на оваа општина ја претставија својата изборна ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Претседателот на СДСМ Зоран Заев, претседателскиот кандидат Стево Пендаровски и кандидидатот за градоначалник, Никола Андонов, вечерва на трибината со жителите ...
| | веќе видена | слични

СЈО мора да продлжи со работа, а сите мора да одговараат пред правдата, а сите да бидат еднакви, само така ќе одиме во Европа - порача вечерва од Струмица ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Претседателот на СДСМ Зоран Заев, претседателскиот кандидат Стево Пендаровски и кандидидатот за градоначалник, Никола Андонов, со оглед дека во општината ќе ...
| | веќе видена | слични

Да излеземе масовно, обединети, сплотени на голем граѓански собир во Скопје. Недела, 14 април во 14 часот! Со Стево Пендаровски #ЗаедноНапред до уште една ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Заедничкиот кандидат за претседател, Стево Пендаровски, на средба со жителите на Дебарца, порача дека отворените перспективи кон ЕУ и НАТО, носат економски ...
сите 325 | | | веќе видена

Политички за НАТО изигравме одлично, но не испорачуваме резултати за позитивна препорака за старт на преговорите со ЕУ.НАТО е геополитика, ЕУ е техника, ...
сите 131 | | | веќе видена

Кандидатот за претседател на Македонија Гордана Сиљановска Давкова својата изборна програма ја претстави пред граѓаните на Валандово. Според нејзе иако СДСМ и ...
сите 172 | | | веќе видена

Гордана Силјановска Давкова во поседната ТВ-дебата на претседателските кандидати на ТВ21 пред самиот финиш на кампањата, односно изборниот молк, рече дека само ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ОФИЦИЈАЛНО: Пoчина човек на митингот на СДСМ во Скопје

Од:
До кого (е-маил):
Порака: