ОФИЦИЈАЛНО: Фабрегас е новиот „кнез` (ВИДЕО)


Сеск Фабрегас е нов играч на Монако, клубот од малото кнежевство вечерва соопшти дека Шпанецот ставил потпис на три ипол години. Англија Фудбалерот од средниот ...
| | веќе видена | слични

Сеск Фабрегас го заврши престојот во Челси и започнува нова авантура во Монако, Шпанецот се обврза кон клубот од малото кнежевство до 2022 година.Фудбалерот од ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пепе ги израдува фановите на Порто потпишувајќи договор со својот поранешен клуб, со што португалскиот ветеран реши пред крајот на кариерата да се врати во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Шпанскиот интернационалец Цеск Фабрегас се согласи на тригодишен договор со Монако, но трансферот ќе биде блокиран од страна на Челси. Фабрегас сака да се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на грчкиот парламент, Никос Вуцис, соопштил дека пратениците ќе гласаат за ратификување на Преспанскиот договор со Македонија до крајот на ...
сите 604 | | | веќе видена

Во текот на следните неколку денови, поточно некаде до вторник ќе продолжи променливото време со локални послаби врнежи и тоа од дожд на ниските и снег на ...
сите 222 | | | веќе видена

Залудни се обидите на Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ преку неосновани кривични пријави да го блокираат напредокот на државата, се наведува во реакцијата на СДСМ на прес ...
сите 212 | | | веќе видена

Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш имаат експлицитно видео клип кој секој момент може да осамне во јавноста. Пеачката и фудбалерот се снимале за време на се*с во ...
сите 170 | | | веќе видена

Според него, спогодбата прво ќе мине во надлежните собраниски комисии, по што како што изјавил за новинарите, ќе кулминира со дебата на пленарна седница. ...
сите 61 | | | веќе видена

Од прогласувањето на епидемијата, досега, се вакцинирани 2.925 деца. Денеска до 13 часот вакцинирани се 181 дете, соопшти Министерството за здравство. За време ...
сите 139 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ОФИЦИЈАЛНО: Фабрегас е новиот „кнез` (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: