Чави со совет до Барселона: Брзо купете го овој играч


4 копии

Борусија Дортмунд се огласи со официјално соопштение. Денеска утринава пристигна информација која вели дека „Милионерите“ го суспендирале Усман Дембеле. ...
| | веќе видена | слични

Младиот француски интернационалец, Усман Дембеле и понатаму останува проблем за Борусија Дортмунд. Имено „милионерите“ излегоа со официјално соопштение во кое ...
| | веќе видена | слични

Новиот тренер на Барселона, Ернесто Валверде наскоро ќе ја почувствува моќта и амбиентот на „Ел Класико“ натпреварите, првиот е веќе на програмата вечерва, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Бундеслигашот Борусија Дортмунд за кратко време ќе донесе одлука кога е во прашање иднината на талентираниот напаѓач Усман Дембеле. Францускиот репрезентативец ...
| | веќе видена | слични

Медиумите во Шпанија ќе имаат за што да пишуваат. Наскоро се очекува и официјална потврда на трансферот на Паулињо во редовите на Барселона, а во меѓувреме се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Ако имавме докази, Зоран Заев ќе ги објавеше бомбите до крај. Таму има сериозни индиции, вклучитено и разговорот на обвинетиот Фејзи Азири со градоначалникот ...
сите 193 | | | веќе видена

На социјалните мрежи голем интерес предизвика забавата со зурли и тапани на вчерашното отворање на автопатот Демир Капија-Смоквица. Најголемиот број коментари ...
сите 182 | | | веќе видена

Дали омразата кон жените била мотив на напаѓачот со комбе? На тоа упатува не само изборот на жртвите, туку и неговите изјави на социјалните мрежи пред да го ...
сите 88 | | | веќе видена

По добивањето на чистата препорака од ЕК за отворање на пристапните преговори важно е продолжување и продлабочување на реформите на патот кон ЕУ. Власта и ...
сите 114 | | | веќе видена

Охридските еколози од Грашница се против изградба на регионална депонија во Дебрца или на било која друга локација. Нивниот предлог е да се продолжи со веќе ...
сите 49 | | | веќе видена

„Со чочек и сечење на црвена лента свечено беше пуштено во употреба новото триаголниче“, пишува на фејсбук страната „Штипски Актуелности“, а се работи за ...
сите 71 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Чави со совет до Барселона: Брзо купете го овој играч

Од:
До кого (е-маил):
Порака: