Атлетико објави „војна“: Обесштетувањето од Барселона за Гризман е недоволно! (Фото)


Барселона ова попладне и официјално информираше дека исплатена откупната клаузула од 120 милиони евра која треба да послужи како обесштетување за Атлетико за ...
| | веќе видена | слични

Антоан Гризман доби безброј ниски удари од страна на одговорните луѓе на Атлетико Мадрид кои дури и се заканија дека ќе бараат правна разврска за неговиот ...
| | веќе видена | слични

Шпанскиот клуб Атлетико Мадрид отвора „случај Гризман“ и бара уште 80 милиони евра од Барселона за трансферот на Французинот на „Камп Ноу“. Мадридскиот клуб ...
| | веќе видена | слични

Шпанската федерација започна истрага против Барселона и напаѓачот Антоан Гриезман, по жалбата која ја вложи Атлетико Мадрид. Каталонскиот гигант плати 120 ...
| | веќе видена | слични

Фудбалската федерација на Шпанија отворила случај „Гризман“ по поплаките од Атлетико Мадрид, ќе се разгледува дали Барселона се однесувала коректно при ...
| | веќе видена | слични

Барселона бара начин како да го врати Нејмар од Пари Сен Жермен. Бразилецот јасно кажа дека сака да си оди од Париз и да се врати повторно кај каталонскиот ...
| | веќе видена | слични

Барселона не се откажува од враќањето на Нејмар на „ Камп Ноу“ иако францускиот ПСЖ постојано ги одбива понудите. Последната понуда на Барселона беше од вчера, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев во дуелот на Канал 5 вечерва изјави дека „бомбата“ која ја емитуваше пратеникот Антонио Милошоски е од состаноците на кои ...
сите 268 | | | веќе видена

ЕДЕН ТЕСТИРАН Е СО НЕГАТИВЕН РЕЗУЛАТ, А ВОЗАЧОТ КОЈ СЕ ВРАТИ СЕ ЖАЛЕЛ НА КАШЛИЦА Mинистерот за здравство, Венко Филипче попладнево на прес-конференција изјави ...
сите 654 | | | веќе видена

„Конечно СДСМ има коалиција во која има партии од сите етнички заедници и тоа е важно за општеството и граѓаните. Второто е дека носи пратеници плус по некои ...
сите 310 | | | веќе видена

Вчера во 12,20 часот во СВР Охрид од ТППЕ Охрид, бил пријавен пожар во помошна просторија на ул.„Живко Чинго“. Од полициски службеници од СВР-Охрид излезено ...
сите 62 | | | веќе видена

На Клиниката за трауматологија, ортопедски болести, анестезија, реанимација и интензивно лекување и Ургентен центар (ТОАРИЛУЦ) почина 36-годишна жена, која ...
сите 222 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Атлетико објави „војна“: Обесштетувањето од Барселона за Гризман е недоволно! (Фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: