Официјално: 6.1 инчниот LCD iPhone 9 ќе чини 850 долари!


3 копии
5 копии
3 копии
повеќе

Останато

Идентитетските прашања, што ако Договорот со Грција пропадне, различните ставови дека земјата избира пат меѓу Западот и Русија, се дел од прашањата на кои во ...
сите 78 | | | веќе видена

Немојте да мислите дека има резервна варијанта. Не. Јас направив сè што можев. Само преку одлука на граѓаните ќе имаме обезбедена иднина, алтернатива нема, се ...
сите 134 | | | веќе видена

Атина не е таа која ја започна сериозната дебата за иднината на Западен Балкан во ЕУ и не е Ципрас тој кој го постави на дневен ред пристапувањето на Република ...
сите 64 | | | веќе видена

На 30-ти септември заедно, сложно, одлучно, како што ги донесовме сите одлуки до сега, ќе донесеме уште една правилна одлука. И Радовиш масовно ќе гласа За ...
сите 23 | | | веќе видена

СВР Охрид, до надлежното Јавно обвинителство, поднесе кривична пријава против З.Ј.(79) од село Издеглавје, општина Дебарца, поради постоење основи на сомнение ...
сите 112 | | | веќе видена

Претседателот на Косово Хашим Тачи нагласи дека западните сојузници на Косово не можеле до денес да ја убедат Србија да ја признае независноста на Косово. Тие ...
сите 323 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Официјално: 6.1 инчниот LCD iPhone 9 ќе чини 850 долари!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: