Кого го чекаат нови шанси за пролетна романса?

2 копии

Овен (21.03 – 20.04) Ден во кој ќе постојат мнофу непредвидени случувања, од писма и информации кои доцнат, па до уреди кои ќе се расипат. Сето тоа набрзо ќе ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Често брзоплето ги донесувате одлуките, но брзината на развојот на настаните како да му одговара на вашиот бурен темперамент. Ви се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Овен Напорите ви се исплатат. Во добра форма сте и работите одат само на подобро. На работа ќе бидете малку тврдоглави и може да завршите во слепа улица поради ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Основното јавно обвинителство по допрен глас од соседите ќе го истражува случајот со семејството кое живее во станот во скопската населба Аеродром кое живее ...
сите 187 | | | веќе видена

Грчиот весник „Катимерини” отрки дека по интервенција од Атина македонската државната новинска информативна агенција (МИА) сменила дел од она што го изјавил ...
сите 125 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден во 14:00 часот во Куманово на бул.„Октомвриска Револуција“ во близина на крстосницата со ул.„Пионерска“, се случила сообраќајна ...
сите 218 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Македонија, Зоран Заев оствари средба со претставници и припадници на заедниците на Бошњаци и Горани во Македонија и ...
сите 171 | | | веќе видена

Доколку пратениците од опозицијата одбијат да гласаат за уставни измени во согласност со Преспанскиот договор, во случај на референдумот да има цензус и ...
сите 91 | | | веќе видена

Шведскиот првак Кристијанштад е првиот противник на Вардар во групата А од Лигата на шампионите, кој сезонава ќе се појави во СЦ „Јане Сандански", попладнево ...
сите 92 | | | веќе видена

Италијанската филмска дива Клаудија Кардинале и оскаровецот Роџер Дикинс, попладнево пристигнаа во Македонија. Тие се специјални гости на Интернационалниот ...
сите 58 | | | веќе видена

Играчите на Јувентус ја победија Валенсија со 2:0 во средата во првиот натпревар од групната фаза од Лигата на шампионите. Натпреварот на Местали го обележа ...
сите 234 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кого го чекаат нови шанси за пролетна романса?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: