„Одмаздници: Војна на Бесконечноста“


2 копии

Браќата Русо веќе им кажаа на обожавателите да се подготват за емотивен ролеркоустер (во превод, нема да знаеме главата кај ни е) во претстојниот „Одмаздници: ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Последниот дел од Одмаздниците беше еден од најочекуваните филмови годинава (можеби и најочекуван), и бидејќи нема ништо полошо од тоа да ти го расипе некој ...
| | веќе видена | слични

Мастер Јода ќе се појави и во „Војна на ѕвездите:епизода IX”. 900 годишниот Џедај Мастер повторно ќе се појави во форма на Дух од Силата(Force ghost), со цел ...
| | веќе видена | слични

Останато

Екс министерот за транспорт и врски, Миле Јанакиески и екс секретарот на Владата, Кирил Божиновски денеска во раните утрински часови се најдоа зад решетки. ...
сите 182 | | | веќе видена

Пратениците од Беса на Билал Касами бараат одговорност од надлежните институции за бегството на поранешниот премиер Никола Груевски во Унгарија, како и одговор ...
сите 112 | | | веќе видена

„Зоран Заев и Оливер Спасовски знаеја дека Никола Груевски не е во партискиот штаб на ВМРО-ДПМНЕ, но одлучија да претресуваат и заплашуваат партиски членови и ...
сите 160 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 301 | | | веќе видена

Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување избори „Македонија-блокира“ и Координативното тело на дијаспората во Европа ...
сите 91 | | | веќе видена

Веднаш штом Судот го донесе решението за меѓународна потерница, МВР ја распиша и го извести Интерпол, соопшти министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски ...
сите 62 | | | веќе видена

Министерството за правда ја почна постапката за екстрадиција на бегалецот Никола Груевски од Унгарија во Македонија. Премиерот Зоран Заев изрази уверување дека ...
сите 112 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Одмаздници: Војна на Бесконечноста“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: