Села за тепањето во Собранието бара оштета од половина милион евра


8 копии

Во Кривичниот суд денеска започна главната расправа од судењето на обвинетите обидот за убиство на пратеникот Зијадин Села на настаните во Собранието на 27 ...
| | веќе видена | слични
9 копии
2 копии
16 копии
3 копии
3 копии

Во кривичниот суд за денеска е закажано судење против Љупчо Стојановски, дедо на починатата Тамара од Велес, кој на 1 јуни минатата година пукаше во ...
| | веќе видена | слични
6 копии
повеќе

Останато

Нашиот јазик и нашето културно наследство се македонски. Тоа го потврдуваме со договорот. Како Македонци ќе влеземе во НАТО и како Македонци ќе чекориме во ЕУ. ...
сите 60 | | | веќе видена

Изјавите на претставниците на власта дека цензусот и не бил така битен за конечниот резултат на претстојниот референдум значат дека политичката борба ќе ...
сите 301 | | | веќе видена

Овен   Ќе успеете да направите промени во вашиот љубовен живот. Во попладневните часови ќе имате прекрасна средба со вашите пријатели. Дајте шанса на секого да ...
сите 53 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Села за тепањето во Собранието бара оштета од половина милион евра

Од:
До кого (е-маил):
Порака: