По 24-то коло ранг на домашниот фудбал без промени

3 копии
5 копии

Фудбалерите на Шкупи за прв пат пролетва ќе играат на Чаир. Теренот кој што беше проблематичен е целосно реновиран и подготвен за дуелот со Пелистер закажан за ...
| | веќе видена | слични

По три слободни денови, Шкендија им се врати на тренинзите, зголемувајќи го темпото на подготовките во продолжение на првенството. Тренерот Ќатип Османи одлучи ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Храброста на премиерите Зоран Заев и Алексис Ципрас реши долготраен проблем, кој ќе и овозможи на Македонија да се движи напред кон НАТО и Европската унија, ...
сите 658 | | | веќе видена

Викендов на барање на жителите, хеликоптер на АРМ достави храна и помош од „Црвен крст“, во селата Брест и Малино маало. Армијата е секогаш тука за своите ...
сите 97 | | | веќе видена

Ирската влада изрази загриженост откако Долниот дом на британскиот парламент синоќа го отфрли предлогот на премиерката, Тереза Меј за брегзит, оценувајќи дека ...
сите 245 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

По 24-то коло ранг на домашниот фудбал без промени

Од:
До кого (е-маил):
Порака: