Одлични филмови за крајот на летото кои ќе ве наполнат со позитивна енергија


 Летото полека се приближува кон крајот, а со тоа неминовно настапува мала доза на есенска меланхолија кај секој од нас. Но, не препуштајте ѝ се. Со помош на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Правилната форма на државјанството напишано на личните документи на албански јазик треба да биде државјанство „на Македонија“ („E Maqedonisë”), а не како што ...
сите 188 | | | веќе видена

Портпаролот на Бачев, Христијан Мицкоски бадијала се дообјаснува, нека се спрема за пораз на какви било избори Мицкоски повторно си ги дообјаснува своите ...
сите 254 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 90 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Одлични филмови за крајот на летото кои ќе ве наполнат со позитивна енергија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: