Изберете ги вистинските очила за сонце!

Очилата за сонце имаат двојна улога во машкиот свет. Да го заштитат видот и да го подобрат вашиот стил. Секогаш кога купувате очила за сонце, треба да знаете ...
| | веќе видена | слични

Добро утро. Конечно викенд, веројатно ќе кажат повеќето од вас, време кое веруваме ќе се потрудите да го искористите на најдобар можен начин. Со оглед на тоа ...
| | веќе видена | слични

Оваа работна недела ја завршуваме во убава пролетна комбинација во зелени нијанси. Се одлучивме за широко здолниште на риги, кое го комбинираме со топ во ...
| | веќе видена | слични

Белата е секогаш добар избор во пролетно-летната сезона. Ние за денеска ви предлагаме еден краток без ракави. Она што го прави посебно интересен се нитните. Го ...
| | веќе видена | слични

Оваа среда ја боиме во пастелни нијанси. Нашиот денешен предлог е здолниште со принт во зелени и пастелно розови нијанси. Она што го прави исто така впечатливо ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Една недела пред референдумот, директорот на УБК Горан Николовски во отвореното Студио 1 вели дека не постои директна закана врз безбедноста на Р. Македонија. ...
сите 227 | | | веќе видена

Соопштение од Коалицијата ЗА европска Македонија: Во сабота (22 септември) Коалицијата ЗА европска Македонија ќе одржи повеќе средби со граѓани, трибини и ...
сите 70 | | | веќе видена

По големата победа на Вардар на гостувањето кај Монпелје во првото коло, фановите на социјалните мрежи испратија голем број критики оти МРТВ од оваа сезона ...
сите 154 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден во 14:00 часот во Куманово на бул.„Октомвриска Револуција“ во близина на крстосницата со ул.„Пионерска“, се случила сообраќајна ...
сите 188 | | | веќе видена

Независниот пратеник Ферид Мухиќ за „ А1он “ не сакаше да каже дали ќе излезе на претстојниот референдум за промена на името, како и дали ќе гласа за уставните ...
сите 145 | | | веќе видена

Дамјан Костовски викан „Американо“ и Дејан Стојчески викан „Глауч“ се двајцата двајцата Гостиварци се кои вчера ја попречуваа екипата на Економски Лидер да си ...
сите 32 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Изберете ги вистинските очила за сонце!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: