Пол: Бостон може да го привлече Дејвис, но само за една година

2 копии

Пред само една недела американските медиуми пишуваа дека Кајри Ирвинг веќе се договорил со Бруклин Нетс за потпишување на договор со овој тим. Но, трејдот на ...
| | веќе видена | слични

Лос Анџелес Лејкерс конечно успеа да дојде до ангажман на еден од најдобрите центри во НБА лигата Ентони Дејвис, потег кој го израдува Леброн Џејмс кој своето ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во Лос Анџелес денес владее еуфоријата околу доаѓањето на Ентони Дејвис. Лејкерси „жртвуваа“ тројца кошаркари и три идни пикови за да ја добијат ѕвездата на Њу ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

До изборите министерското место за труд и социјална политика во техничката Влада ќе остане празно откако ВМРО-ДПМНЕ до вчерашното распуштање на Собранието не ...
сите 471 | | | веќе видена

СДСМ продолжува со заложбата за неселективна правда и правна држава. Основата ја поставија мнозинството пратеници преку изгласаниот Закон за јавно ...
сите 523 | | | веќе видена

СДСМ со марш за спас на милионите на Заев, екс премиерот бега од ТВ дуел, се дел од фактите на денот според ВМРО-ДПМНЕ. 1. СДСМ е првата партија која ...
сите 185 | | | веќе видена

Министерката за правда никако не работи според Уставот и законите, таа реши да си ја уништи својата кариера со тоа што кажа да дека биле технички грешки во ...
сите 96 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пол: Бостон може да го привлече Дејвис, но само за една година

Од:
До кого (е-маил):
Порака: