Обожавателите на “Friends” воочиле морничав детаљ кој никој претходно не го забележал


Обожавателите на култната ТВ серија “Friends” забележале морничав детаљ во една од епизодите. Сцената од четвртата сезона во која Рејчел Грин во провокативна ...
| | веќе видена | слични

Наследничката на Жељко Јоксимовиќ, Мина Јоксимовиќ се потсети на своето детство со што ги разнежни фановите на социјалните мрежи. Имено Мина на својот Фејсбук ...
| | веќе видена | слични

Останато

Владејачката германска коалиција ЦДУ/ЦСУ смета дека патот на ЕУ останува отворен за Северна Македонија и Албанија, и покрај негативен исход од минатонеделниот ...
сите 763 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров не дели исто мислење со Заев и СДСМ во однос на тоа како треба да се движи Македонија, после недобивањето на ...
сите 438 | | | веќе видена

Високата претставничка за надворешна политика на ЕУ во заминување, Федерика Могерини, оцени дека одложувањето на одлуката на Европскиот совет за отворање ...
сите 625 | | | веќе видена

- Многу подобро ќе беше веднаш после референдумот да одеа на избори, многу повеќе ќе добиеа. Ако ги гледате сите анкети после референдумот, рејтингот на СДСМ ...
сите 15 | | | веќе видена

Турската војска денеска воспостави контрола над сирискиот пограничен град Рас ал-Ајин, пренесуваат странските медиуми. Турските трупи и опозициските единици ...
сите 336 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Обожавателите на “Friends” воочиле морничав детаљ кој никој претходно не го забележал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: