165.000 луѓе тргнуваат во лов на вонземјани: `Ќе се состанеме во Областа 51!`


Ловците на вистината не ги кријат своите смели планови дека вонземјанските гости ќе ги бараат на подрачјето на воздухопловната база "Едвардс", која постојано е ...
| | веќе видена | слични

Американското воено воздухопловство издало строго предупредување за повеќе од милион луѓе, да не се обидуваат да го спроведат планот во септември да "упаднат" ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Американското воено воздухопловство издаде сериозно предупредување до вжештените трагачи по вонземјани да не се обидуваат да го спроведат планот најавен за ...
| | веќе видена | слични

Aкција организирана во детали, со 600.000 лица спремни да се мобилизираат со единствена цел – да влезат во „Областа 51“, мистериозната американска воена база, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев во дуелот на Канал 5 вечерва изјави дека „бомбата“ која ја емитуваше пратеникот Антонио Милошоски е од состаноците на кои ...
сите 268 | | | веќе видена

ЕДЕН ТЕСТИРАН Е СО НЕГАТИВЕН РЕЗУЛАТ, А ВОЗАЧОТ КОЈ СЕ ВРАТИ СЕ ЖАЛЕЛ НА КАШЛИЦА Mинистерот за здравство, Венко Филипче попладнево на прес-конференција изјави ...
сите 654 | | | веќе видена

„Конечно СДСМ има коалиција во која има партии од сите етнички заедници и тоа е важно за општеството и граѓаните. Второто е дека носи пратеници плус по некои ...
сите 310 | | | веќе видена

Вчера во 12,20 часот во СВР Охрид од ТППЕ Охрид, бил пријавен пожар во помошна просторија на ул.„Живко Чинго“. Од полициски службеници од СВР-Охрид излезено ...
сите 62 | | | веќе видена

На Клиниката за трауматологија, ортопедски болести, анестезија, реанимација и интензивно лекување и Ургентен центар (ТОАРИЛУЦ) почина 36-годишна жена, која ...
сите 222 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

165.000 луѓе тргнуваат во лов на вонземјани: `Ќе се состанеме во Областа 51!`

Од:
До кого (е-маил):
Порака: