На мајсторијата на Гризман, Родриго возврати со иста мера, дербито на Местаља без победник (ВИДЕО)


Валенсија и Атлетико Мадрид вечерва ги поделија бодовите во дербито од првото коло во Ла Лига, Кореа ги донесе гостите во предност а домаќините изедначија ...
| | веќе видена | слични

Валенсија и Атлетико Мадрид понудија атрактивен и борбен фудбал во дербито на првото коло во шпанската Примера, натпревар кој на крајот заврши со поделба на ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Во Апелацискиот суд каде што судиите имаат одговорност за тоа во кој правец ќе продолжи да се движи македонското судство: Дали ќе се издигне над состојбите и ...
сите 380 | | | веќе видена

Уште на 2 јули 2017 Специјалното јавно обвинистелство (СЈО) констатирало дека има опасност од бегство на обвинетите Миле Јанакиески и Кирил Божиновски во ...
сите 404 | | | веќе видена

Опозицијата во националниот парламент на Унгарија ја доведе во прашање политиката на азил на власта поради аферата со бегството на поранешниот македонски ...
сите 465 | | | веќе видена

„Неодговорноста на СДСМ дозволува вистинска еколошка катастрофа во Охридското езеро. Десетици тони плашица веќе неколку дена е заробена во каналот Студенчишта, ...
сите 50 | | | веќе видена

Веднаш штом Судот го донесе решението за меѓународна потерница, МВР ја распиша и го извести Интерпол, соопшти министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски ...
сите 41 | | | веќе видена

Најостро ги осудуваме пропустите, неажурноста и непочитувањето на одредбите од Законот за извршување на санкции и Правилникот за начинот на вршење на ...
сите 62 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

На мајсторијата на Гризман, Родриго возврати со иста мера, дербито на Местаља без победник (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: