Објавен првиот трејлер за новата епизода на Беверли Хилс, 19 години по крајот на серијата


2 копии

По 19 години од крајот, се снимаат нови продолженија на популарната ТВ серија Беверли Хилс. Откако неодамна го привлекоа вниманието на фановите со снимката од ...
| | веќе видена | слични

Омилените ликови од вашето време Бренда и Брендон, Кели, Дона, Дилан, Стив, Дејвид и Андреа сите тие доаѓаат од едно друго време од серијата која остави голем ...
| | веќе видена | слични

Fox го објави првото видео, но и првите слики од продолжението на популарната серија „Беверли Хилс, 90210“, кое ќе биде насловено „BH90210“. Бренда (Шенон ...
| | веќе видена | слични
5 копии
2 копии

Заокружете го 7 август (ова важи за генерациите кои пораснаа со ликовите на Брендон, Бренда, Кели, Дона...) зашто се враќа омилената серија на многу генерации ...
| | веќе видена | слични

Деветнаесет години откако заврши снимањето на една од најпопуларните серии во деведесетите години, „Беверли Хилс 90210“, глумците од оригиналната постава се ...
| | веќе видена | слични

Тинјеџерската серија „Беверли Хилс“ наскоро ќе го добие своето продолжение, а моментално со старата екипа се снимаат новите епизоди, потврди Габриела Картирис ...
| | веќе видена | слични
4 копии
повеќе

Останато

На седницата  единствена точка на дневен ред е предлогот од претседателот на Собранието, Талат Џафери, за одземање на мандатот на Никола Груевски.. Седницата е ...
сите 390 | | | веќе видена

Нашата евровизиска претставичка Тамара Тодевска блесна на сцената во смарагден фустан кој е дело на врвниот дизајнер Александар Ношпал.На својот Фејсбук ...
сите 280 | | | веќе видена

Во соопштението од Кабинетот на Пендаровски се наведува дека претседателот на Алијансата за Албанците, Села, упати честитки до претседателот Пендаровски по ...
сите 238 | | | веќе видена

Претседателот на австрискиот Парламент за в понеделник го закажа гласањето доверба на канцеларот Себастијан Курц, чија коалициска Влада се распадна по ...
сите 180 | | | веќе видена

Претседателот на САД, Доналд Трамп, го спречи поранешниот советник на Белата куќа Дон Мекган да сведочи пред Конгресот во врска со извештајот на специјалниот ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Објавен првиот трејлер за новата епизода на Беверли Хилс, 19 години по крајот на серијата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: