Објавен првиот трејлер за новата епизода на Беверли Хилс, 19 години по крајот на серијата


2 копии

По 19 години од крајот, се снимаат нови продолженија на популарната ТВ серија Беверли Хилс. Откако неодамна го привлекоа вниманието на фановите со снимката од ...
| | веќе видена | слични

Омилените ликови од вашето време Бренда и Брендон, Кели, Дона, Дилан, Стив, Дејвид и Андреа сите тие доаѓаат од едно друго време од серијата која остави голем ...
| | веќе видена | слични

Fox го објави првото видео, но и првите слики од продолжението на популарната серија „Беверли Хилс, 90210“, кое ќе биде насловено „BH90210“. Бренда (Шенон ...
| | веќе видена | слични
5 копии
2 копии

Заокружете го 7 август (ова важи за генерациите кои пораснаа со ликовите на Брендон, Бренда, Кели, Дона...) зашто се враќа омилената серија на многу генерации ...
| | веќе видена | слични

Деветнаесет години откако заврши снимањето на една од најпопуларните серии во деведесетите години, „Беверли Хилс 90210“, глумците од оригиналната постава се ...
| | веќе видена | слични

Тинјеџерската серија „Беверли Хилс“ наскоро ќе го добие своето продолжение, а моментално со старата екипа се снимаат новите епизоди, потврди Габриела Картирис ...
| | веќе видена | слични
4 копии
повеќе

Останато

 ЕБУ се огласи официјално и прогласи дека имало грешка во гласањето од страна на Белорусија. Грешка која Македонија ја направи победник од жири и официјално ...
сите 480 | | | веќе видена

На средбата беше констатирано дека во овој важен период за Република Северна Македонија, потребно е целата политичка енергија да се насочи кон исполнувањето на ...
сите 212 | | | веќе видена

Пратеникот Павле Богоевски, откако денеска на Комисијата за деловнички и мандантно-имунитетни прашања, со која претседава тој, информира оти поднесува оставка, ...
сите 129 | | | веќе видена

Неколку европски лидери се обидуваа да ја убедат германската канцеларка Ангела Меркел, на самитот во Романија на 9 мај, да ја прифати позицијата претседател на ...
сите 81 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Објавен првиот трејлер за новата епизода на Беверли Хилс, 19 години по крајот на серијата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: