Објавен четвртиот број на публикацијата на ССНМ „Новинарството како јавно добро“

4 копии

Објавен е четвртиот број на публикацијата на Самостојниот синдикат на новинари и медиумски работници (ССНМ) „Новинарството како јавно добро“. Во овој број, ...
| | веќе видена | слични

Објавен е четвртиот број на публикацијата на Самостојниот синдикат на новинари и медиумски работници (ССНМ) „Новинарството како јавно добро“.Во овој број, ...
| | веќе видена | слични

Објавен е четвртиот број на публикацијата на Самостојниот синдикат на новинари и медиумски работници (ССНМ) „Новинарството како јавно добро“. Во овој број, ...
| | веќе видена | слични

Објавен е четвртиот број на публикацијата на Самостојниот синдикат на новинари и медиумски работници (ССНМ) „ Новинарството како јавно добро“. Во овој број, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Храброста на премиерите Зоран Заев и Алексис Ципрас реши долготраен проблем, кој ќе и овозможи на Македонија да се движи напред кон НАТО и Европската унија, ...
сите 527 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 624 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Објавен четвртиот број на публикацијата на ССНМ „Новинарството како јавно добро“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: