Нуркање на првиот снежен ден во Охрид со „Акватек“ (Фото)


2 копии

Останато

Италијанскиот весник „Ла верита“ најавува дополнителни докази кои потврдуваат директна контрола од страна на државниот врв врз активностите околу изнудувањето, ...
сите 91 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нуркање на првиот снежен ден во Охрид со „Акватек“ (Фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: