Honor претпремиерно го претстави View 20 со 48MP и 3D камера без засек


3 копии
2 копии

Претстојниот Huawei P30 смартфон сега доби CAD базирани рендери, како и видео кој телефонот го прикажува од сите агли. Телефонот ќе има три камери на задната ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Потребна е дискусија за повторно отворање на предлог договорот за Брегзит, но тоа ќе биде можно единствено ако нови преговори поддржат сите земји членки на ЕУ, ...
сите 397 | | | веќе видена

Со своја рака го потпиша законот на употреба на албанскиот јазик, но денешната седница ја водеше на македонски. И од СДСМ велат дека Законот за употреба на ...
сите 297 | | | веќе видена

Постои рок во кој ќе треба да ги смениме личните документи поради новото име на земјата, која со уставните измени е преименувана во Република Северна ...
сите 90 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Honor претпремиерно го претстави View 20 со 48MP и 3D камера без засек

Од:
До кого (е-маил):
Порака: