Новите сопственици на Милан нема да бидат дарежливи...

2 копии

Со доаѓањето на богатите Кинези како нови сопственици според најавите се очекуваа големи засилувања претстојното лето. Досегашниот шеф Силвио Берлускони ја ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Како што пренесува италијански Corriere dello Sport, новото раководство на „Росоњерите“ не биле задоволни од учинокот на Колумбиецот и најверојатно ќе го ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Аргентинецот Матео Мусакио ќе биде првиот нов фудбалер во ерата на новите кинески сопственици на Милан, тврдат весниците и во Италија и во Шпанија. Милан ќе ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Односите меѓу Грција и Македонија се подобрија во изминатите неколку месеци и има добра волја на двете страни за изнаоѓање решение за прашањето за името, ...
сите 167 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи Никола Димитров на маргините од на 72-то Генерално собрание на ОН, вчера во Њујорк, во својство на претседавач со ...
сите 303 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Новите сопственици на Милан нема да бидат дарежливи...

Од:
До кого (е-маил):
Порака: