Новите правила на „Рајанер“ ја вознемирија јавноста

4 копии

Администрацијата на американскиот претседател Доналд Трамп објави дека планира да се повлече од договорот со сојузен суд со кој строго се ограничуваат условите ...
| | веќе видена | слични

Останато

„На шест денови до рефереднумот за иднината, Христијан Мицкоски не само што нема став за најважното прашање, туку упорно негира се што и носи добро на ...
сите 185 | | | веќе видена

Претседателството на најголемата косовска опозициска партија, Демократскиот сојуз на Косово (ЛДК), на вчерашната седница донесе одлуки за преземање активности ...
сите 163 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Новите правила на „Рајанер“ ја вознемирија јавноста

Од:
До кого (е-маил):
Порака: