BMW го претстави целосно-новиот X4!


Тројка! Објавено на 21 февруари 2018 година Држејќи се цврсто до своите убедувањата, Volvo го понуди компактниот XC40 со трицилиндрични мотори. Тоа беше ...
| | веќе видена | слични

Францускиот произведувач го унапреди својот електричен модел Zoe за 2018 година. Најважна новост е дека автомобилот доби посилен електромотор кој испорачува ...
| | веќе видена | слични

Biski има дизајн кој е направен така што овозможува плутање по водата, пишува „Daily Mail“. Ова интересно возило може да досегне брзина од 60 километри на час. ...
| | веќе видена | слични
4 копии
13 копии
повеќе

Останато

Иако не преставува закана по Русија, влезот на Македонија во Алијансата и ЕУ заедницата ќе помогне да се стабилизира историски немирниот дел на Европа, напиша ...
сите 226 | | | веќе видена

Со сведочењето на Сашо Тасевски вечерва во 23 часот заврши целодневното рочиште за настаните во Собранието за 27 април минатата година. Судијката Добрила ...
сите 207 | | | веќе видена

Грчкиот весник „Екатимерини" открива дека по интервенција од Атина македонската државната новинска информативна агенција ја сменила изјавата на премиерот Зоран ...
сите 118 | | | веќе видена

ДА Кристина, можат да живеат поубаво. Затоа ајде на 30 септември да избереме ЗА европска Македонија. За нашите деца, за идните генерации! #ИзлезиЗА
сите 140 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Македонија, Зоран Заев оствари средба со претставници и припадници на заедниците на Бошњаци и Горани во Македонија и ...
сите 169 | | | веќе видена

Доколку пратениците од опозицијата одбијат да гласаат за уставни измени во согласност со Преспанскиот договор, во случај на референдумот да има цензус и ...
сите 177 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

BMW го претстави целосно-новиот X4!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: