Новиот Џемс Бонд ќе вози електричен автомобил и ќе ја спасува животната средина


Британските медиуми најавија дека најновиот 007 , кого го игра Даниел Крејг , во 25. продолжение за Џејмс Бонд ќе го вози електричниот автомобил Рапис Е , ...
| | веќе видена | слични

И понатаму не се знае кој ќе биде новиот Џејмс Бонд, но тоа што е сигурно е дека тоа нема да биде славниот холивудски актер, Џорџ Клуни. „Изгледам како дедо на ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
2 копии

Актерот тврди дека покрај физичката сличност, тие всушност се сосема различни. Американскиот актер со египетско потекло Рами Малек, покрај Оскар, освои и многу ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претставникот на Европскиот парламент за Брегзит, Ги Верхофштат изјави дека сме сведоци на „момент за вистински револт“ поради Брегзит во Велика Британија, ...
сите 287 | | | веќе видена

Вчерашното соопштение на Министерството за правда во кое беше наведено дека законот за јавно обвинителство со кое се одредува идниот статус на Специјалното ...
сите 181 | | | веќе видена

Ниски температури и снег има во Далмација. На врвот на Брач на Видова гора наврна снег, а температурите паднаа за 15 степени во однос на температурите за ...
сите 205 | | | веќе видена

Српскиот министер за внатрешни работи Небојша Стефановиќ денеска изјави дека власта нема да исполни ниедно барање на опозицијата и ги повика граѓаните да не ги ...
сите 105 | | | веќе видена

Боинг 737 Макс, е модел на авион кој во две несреќи однесе 300 животи, а произведен е при брзање на компанијата Боинг да ја престигне конкуренцијата. Сега се ...
сите 34 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Новиот Џемс Бонд ќе вози електричен автомобил и ќе ја спасува животната средина

Од:
До кого (е-маил):
Порака: