Нови закани за хрватските новинари

2 копии

Марика Гиовска од скопската населба Маџари, повторно е со своето семејство. Како што пишува Курир, член на семејството информира дека тетка Марика е ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Марика Гиовска од скопската населба Маџари е исчезната. Нејзиното семејство ја контактираше редакцијата на и информира дека госпоѓата го напуштила домот рано ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Екипата на „Бутел“ го совлада „Металург 2“ со 29:23 (14:10) во натпревар од ракометната Суперлига. Домашните постојано водеа и рутински ја одржуваа предноста и ...
сите 85 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нови закани за хрватските новинари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: