Србите и вечерва на антивладини протести (ВИДЕО)

2 копии

Вечерва се одржаа нови шести по ред протести на „Еден од пет милиони“ во Србија, каде демонстрантите побараа да се истражи смртта на убиениот лидер на СДП, ...
| | веќе видена | слични

„Сакате поданици, а не граѓани. Тоа е причината зошто денес имате колона од оние кои не сакаат да живеат во општеството кое го создавате“, се вели во пораката ...
| | веќе видена | слични

Колоната граѓани кои протестираа што беше долга речиси еден километар се движеше низ белградските улици, по познатата маршрута од Студентскиот плоштад, преку ...
| | веќе видена | слични

Илјадници луѓе и вчера маршираа по улиците на Белград, на петтата сабота од протестите против политиките на претседателот Александар Вучиќ. Тие ја обвинуваат ...
| | веќе видена | слични
6 копии

И покрај снегот и ниските температури, во Белград и оваа сабота се одржа нов голем масовен протест, без партиски обележја, против насилството под слоганите ...
| | веќе видена | слични

Останато

Залудни се обидите на Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ преку неосновани кривични пријави да го блокираат напредокот на државата, се наведува во реакцијата на СДСМ на прес ...
сите 202 | | | веќе видена

Сама се си кажала...Јелена Крлеуша се најде во центар на порно скандал кога босанскиот фудбалер Огњен Врење пласирал експлицитни матреијали во јавност, за ...
сите 166 | | | веќе видена

Според него, спогодбата прво ќе мине во надлежните собраниски комисии, по што како што изјавил за новинарите, ќе кулминира со дебата на пленарна седница. ...
сите 61 | | | веќе видена

Од прогласувањето на епидемијата, досега, се вакцинирани 2.925 деца. Денеска до 13 часот вакцинирани се 181 дете, соопшти Министерството за здравство. За време ...
сите 139 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Србите и вечерва на антивладини протести (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: