Поевтинува дизелот, бензините по стара цена

3 копии
2 копии
16 копии

Регулаторната комисија за енергетика денес на пладне ги одреди новите цени на горивата, кои ќе важат после полноќ, најмалку во наредните две седмици. Бензинот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Цената на бензините останува непромената, дизелот и екстра лесното масло за домаќинство поевтинуваат за половина денар- соопшти Регулаторната комисија за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Полицаецот-убиец Енвер Тоска, иако не ги исполнувал условите да биде полицаец добил значка и пиштол по интервенција на ДУИ, и тоа во време кога министер за ...
сите 163 | | | веќе видена

На референдумот на 30-ти септември, да излеземе и да го дадеме гласот за членство на Македонија во ЕУ и НАТО. Сите заедно да бидеме глас што ќе ја обезбеди ...
сите 96 | | | веќе видена

Италијанската филмска дива Клаудија Кардинале и оскаровецот Роџер Дикинс, попладнево пристигнаа во Македонија. Тие се специјални гости на Интернационалниот ...
сите 63 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Поевтинува дизелот, бензините по стара цена

Од:
До кого (е-маил):
Порака: