Новата верзија на Bentayga е подобра од Urus во перформанси


Останато

СЈО и Владата на Зоран Заев немаат веќе никаков кредибилитет. Катица Јанева рекетирала заедно со Бојан Јовановски односно Боки 13, а пола Влада стоела позади ...
сите 390 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 116 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Новата верзија на Bentayga е подобра од Urus во перформанси

Од:
До кого (е-маил):
Порака: