Харден како Мајкл Џордан, 40+ за Лилард, Вокер и Мареј


Кога Кендис Мари Бендбоу не можела да заспие бидејќи нејзиниот сосед се забавувал, таа му напишала писмо и му испекла колач, а за својата реакција добила ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Останато

Лидерот на „Независни Грци“ Панос Каменос, во интервју за грчата телевизија „Скај“, истакна дека договорот од Преспа е невалиден затоа што на него го нема ...
сите 406 | | | веќе видена

Откако британскиот Парламент отфрли договор за брегзит на премиерката Тереза Меј со Брисел, можноста Велика Британија да ја напушти Европската унија без ...
сите 403 | | | веќе видена

Зоран Заев на сметка на уставниот поредок, на сметка на државните и национални интереси се самопромовира во лидер со најголем рејтинг меѓу етничките Албанци, ...
сите 377 | | | веќе видена

Најмалку 40 повредени од кои 25 полицајци, еден фоторепортер и еден снимател, приведени 12, од кои уапсени седум лица, солзавец и сериозни инциденти, учество ...
сите 131 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Харден како Мајкл Џордан, 40+ за Лилард, Вокер и Мареј

Од:
До кого (е-маил):
Порака: